1 odcinek CL:E – angielski fandub i inne wieści.

Witam. Dzisiaj został udostępniony pierwszy odcinek Code Lyoko: Evolution, “Xana 2.0”, do którego wykonano fanowski dubbing na język angielski. Wiele osób nie mogło już dłużej czekać na Kabilliona, więc postanowiono wziąć sprawy w swoje ręce. Efekt można zobaczyć i usłyszeć pod tym linkiem:

http://rutube.ru/video/5f3e87f19ce67f46b1621ae0f5d0dd94/

Co prawda jakość obrazu nie jest najlepsza, ale liczy się sam fakt wykonania dubbingu. A co Wy o tym myślicie? Napiszcie w komentarzach.

A teraz pozostałe wieści:

Angielskojęzyczna redakcja strony codelyoko.fr zapowiedziała, że opublikuje tłumaczenia książek z serii “Code Lyoko Chronicles” na język angielski. Pierwszy tom – “Podziemny Zamek”, zostanie opublikowany 14 października ( tego samego dnia zostanie wypuszczona pełna francuska wersja 3 tomu). Publikacja będzie wyglądać podobnie jak książka, będzie możliwa do pobrania w formacie PDF. To w zasadzie premiera tej serii w języku angielskim, gdyż nikt jeszcze nie wydał tego oficjalnie. Zapowiedziano także, że kolejne tomy po angielsku pojawią się w najbliższych miesiącach.

Melanie Tran, jedna z najbardziej uwielbianych aktorek w CL:E (Yumi w Evolution), poleciała wczoraj do Hiszpanii, o czym poinformowała na swoim profilu na Twitterze. Tam będzie uczestniczyć w kręceniu nowej produkcji FranceTV. Do Francji wróci prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Sytuacja z petycjami wygląda następująco: 312 podpisów za 6 serią, 25 przeciw.

To wszystkie wiadomości na teraz, pozdrawiam 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments