Urodziny Diego Mestanzy.

Dzisiaj swoje 20 urodziny obchodzi Diego Mestanza, znany jako William Dunbar z Code Lyoko: Evolution. Z tej okazji ślemy mu od całej redakcji naszej strony oraz od wszystkich fanów CL i CL:E w Polsce najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz angażu do ewentualnej 2 serii CL:E. Niech się spełnią wszystkie jego marzenia!

A teraz pozostałe wieści:

– Jest już nowa wersja IFSCL, oznaczona jako 2.4.8. Link do pobrania jest tutaj: http://codelyoko.fr/ifscl/download_en.cl

– Dzisiaj w Paryżu rozpoczyna się Japan Expo 2013, na którym odbędzie się wiele wydarzeń związanych z Code Lyoko. Najbardziej oczekiwanym wydarzeniem będzie zapewne spotkanie Melanie Tran i Quentina Merabeta z fanami CL , które odbędzie się w niedzielę. Oczywiście jeśli pojawią się jakieś ciekawe informacje na temat wydarzeń na Expo (a pojawią się na ok. 90 %), albo na temat spotkania (tutaj prawdopodobieństwo wynosi ok. 95 %), to na pewno o tym poinformujemy.

– Węgry będą pierwszym krajem poza Francją, który wyemituje Code Lyoko: Evolution w telewizji. Emisja rozpocznie się 13 lipca, nie wiadomo czy obejmuje tylko te 18 odcinków, które zostały już pokazane na antenie France 4, czy również te odcinki, których jeszcze nie pokazano, ale prawdopodobnie stanie na tym pierwszym wariancie.

– Sytuacja z petycjami: 244 podpisy za 6 serią, 27 przeciw.

To wszystkie wieści na teraz, pozdrawiam.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments