Co oni robią, czyli afera z 19 odcinkiem.

Witam. W niedzielę rano dotarła do nas dość zaskakująca informacja.

Informowaliśmy o tym, że w sobotę rozpoczęła się przerwa w premierach nowych odcinków CL:E. Jednak w nocy z 4 na 5 maja na iTunes pojawił się… 19 odcinek CL:E. Miał on zostać wyemitowany po przerwie (najwcześniej 7 września). Można go sobie kupić za 2 s64; (2 s64;=8,30 zł). Jest to bardzo dziwna sytuacja. Mamy przerwę w emisji, ale Apple udostępnia odcinki jak gdyby nikt nic nie ogłaszał. Czy to było zamierzone działanie? A może po prostu MS zapomniał powiadomić kogo trzeba, żeby nie udostępniał odcinków (nawet jeśli zarobią na tym dużo Euro)? Tego nie wiemy, jak na razie ani MoonScoop (albo raczej TrollScoop), ani FranceTelevisions nie wypowiedziały się oficjalnie w tej sprawie. Wiemy na pewno, że prawdopodobnie jest to największa afera związana z CL:E w tym roku.

Z racji tego, że ten odcinek jest dostępny w zasadzie dla każdego (we Francji, lub w tak zwanej “strefie A”), to jest już dostępny także w internecie. Nie wiadomo jednak, na jak długo się utrzyma. Spodziewam się, że MS będzie kontrolować także te serwisy, na które wcześniej nie zwracał uwagi.

Odcinek jest już dostępny na Dailymotion,ale jak na razie nie publikujemy linka. Powodem są względy bezpieczeństwa. Prawdopodobnie teraz we Francji trwa weryfikacja stron związanych z CL pod względem linków do odcinków. Dlatego teraz nie będzie linków.

I jeszcze korzystając z okazji: czwarte wydanie “7 dni w Lyoko” dostępne jest tutaj:

http://jeremie96.wrzuta.pl/audio/2lA3iW0Z7O0/7_dni_w_lyoko_-_04.05.2013

Teraz to wszystko, pozdrawiam.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments