Wieści z Lyoko – wtorek, 23 kwietnia 2013

Witam. Oto garść wieści prosto z Francji.

Ostatnio dochodziły różne wieści na temat emisji 19 odcinka CL:E. Jedna ze stron z programem TV podała, że 4.05 zamiast tego odcinka zostanie wyemitowany 1 odcinek CL:E. Miało to jednocześnie oznaczać, że 4 maja rozpocznie się przerwa w premierach nowych odcinków. MoonScoop zdementował te plotki i zapewnił, że 4 maja będzie premiera 19 odcinka.

Zastrzeżono jednak, że możliwa jest sytuacja, w której pomimo zapowiedzianej premiery zostanie pokazany jeden z poprzednich odcinków. Wszystko to zależy od nadawcy, czyli France4. Co prawda jak na razie nie było problemów z regularnością premier (co innego z godzinami premier, ale to już inna kwestia), ale lepiej zachować pewną ostrożność i nie wierzyć zbytnio temu, co podają przewodniki TV.

W sprawie przerwy w sezonie nie wiadomo kiedy ona będzie, ale jeśli pojawią się jakieś nowe szczegóły w tej sprawie, na pewno je podamy.

Po zakończeniu pierwszego sezonu CL:E MoonScoop poda wyniki oglądalności Code Lyoko Evolution. To od tych wyników będzie zależeć decyzja nad tym, czy powstanie 2 seria CL:E (czyli 6 seria w ogóle). Jeśli te wyniki będą udostępnione, to na pewno o nich poinformujemy.

Teraz to wszystko, pozdrawiam.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments