Wieści z piątku, 1 lutego.

Witam. Dzisiejszy przegląd informacji o KL rozpocznę od Polski.

Niestety nie będą to zbyt dobre informacje.

Pamiętacie newsy o dacie planowanej emisji Kodu Lyoko? Teletoon+ podawał na swoim Facebooku, że jest to planowane na marzec.

Tak było do dzisiaj. A oto cytat z posta od Teletoon+:

“my jeszcze sami nie znamy planowanej daty emisji Kodu Lyoko (nie została ona ustalona póki co)”

Jak pamiętamy, od ponad miesiąca marzec był podawany jako praktycznie pewna data rozpoczęcia emisji. Ale, jak teraz ogłasza Teletoon+:

“chcielibyśmy zacząć od marca, ale jeszcze nie wiemy czy nam się uda.”

Zależy to “od kilku czynników”(to też cytat z komunikatu na FB). Nie znamy jednak tych czynników, ale jeśli zostaną podane, to poinformuję na stronie.

I jeszcze jeden cytat. Jak zapewniają nas ludzie z Teletoon+:

“gdyby zależało tylko od nas byłoby w marcu na 100%”.

Tak więc nie wiadomo na chwilę obecną, kiedy zobaczymy KL w polskiej telewizji. Będę śledzić rozwój sytuacji.

Teraz wiadomości ze świata:

-Rozpoczęły się beta testy IFSCL 2.1.5. Oto link, pod którym można znaleźć informacje, kto może wziąć udział w testach (link jest po angielsku):

http://codelyoko.fr/ifscl/beta_en.cl

-USA: Premiera Code Lyoko:Evolution odbędzie się 28 lutego na portalu Kabillion. Informację podał na tumblr Quentin Merabet (Ulrich w CL:E).

Kabillion to telewizja internetowa działająca na zasadzie VOD (wideo na życzenie). Decyzja o tym, że to tu, a nie na Cartoon Network USA odbędzie się premiera CL:E spotkała się z niezadowoleniem amerykańskich fanów. Kierownictwo CN w USA oznajmiło zaś, że CL:E zostanie wyemitowane dopiero gdy będzie pewność że ten serial będzie miał dużą oglądalność. Są także pogłoski, że emisja CL:E na Cartoon Network rozpocznie się nawet pod koniec 2014 roku. Oczywiście po tych newsach wielu fanów CL na Facebooku wyrażało swoje niezadowolenie hasłami typu “CN, do diabła z wami.”

To tyle na dziś.

Pozdrawiam.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments