Garść newsów, czyli 7 odcinek i ciekawostki od Francuzów.

Witam. Oto parę informacji, jakie udało mi się wypatrzeć na codelyoko.fr

-Siódmy odcinek Code Lyoko:Evolution, którego premiera jest zaplanowana na 9 lutego, będzie nosił nazwę “Compte-à-rebours”, czyli w tłumaczeniu na polski “Odliczanie”.

– Z okazji 5 000 000 odsłon strony codelyoko.fr, przygotowano niespodzianki dla fanów. Niespodzianki te są co jakiś czas ujawniane. Jedną z nich jest specjalne dossier, którego tematem jest porównanie Code Lyoko z Code Lyoko: Evolution.

Dossier jest dostępne pod tym linkiem:

http://www.codelyoko.fr/dossiers/adaptationcle.cl

Oczywiście to nie jedyna niespodzianka.

-Zapowiedziano powstanie angielskiej wersji strony codelyoko.fr. Z miejsca również zastrzeżono, że to może potrwać i że nie wiadomo na chwilę obecną czy wszystkie materiały będą tłumaczone na angielski. A trzeba wiedzieć, że jest tam tego bardzo dużo, np. bardzo bogate charakterystyki bohaterów, które obejmują zarówno ich opisy w życiu realnym, jak i opis między innymi techniki walk stosowanych w wirtualnym świecie. Można znaleźć też dokładne opisy odcinków wraz z cytatami, zdjęciami oraz statystyki osiągnięć w Lyoko w danym odcinku.

-Zdjęcia z CL:E są w wyższej rozdzielczości i jakości.

Teraz to wszystko, ale na jutro są zapowiedziane kolejne atrakcje, o których również postaram się dowiedzieć i podać informacje.

I jeszcze coś: Mamy już 100 odcinków KL!

Pozdrawiam.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments