Quentin Merabet na Twitcamie

Jak dobrze wiadomo, Quentin Merabet bardzo aktywnie udziela się na Twitcamie, które to organizuje z własnej inicjatywy. W jednej z rozmów z fanami uczestniczyła także Melanie Tran. Właśnie tejże konwersacji chciałbym poświęcić więcej słów. I jeszcze mała uwaga: to co będzie dalej to swoista mieszanka moich obserwacji i tego, co mogłem o tym nagraniu przeczytać na forach.

Tak więc zaczynamy.

Po pierwsze: Widać że Quentinowi zależy na kontakcie z fanami. To nagranie trwa ponad 1,5 godziny.

Po drugie: Może trochę martwić nieznajomość niektórych faktów związanych z KL. Oczywiście nie wymagam, aby Quentin czy Melanie znali całą listę odcinków, ale żeby nie wiedzieć czym jest Pustelnia to jest trochę niepokojące

Po trzecie: Melanie i Quentin stanowią dość fajną parę. Widać że są zgrani.

Po czwarte: Miejscami można było odczuć wrażenie, że aktorzy troszkę naśmiewają się z tej serii. Mogło to jednak być spowodowane tym że podejście fanów było śmieszne, na przykład pytania o Justina Biebera, przez co można by pomyśleć że KL oglądają tylko dzieciaki.

Po piąte: W trakcie tej rozmowy wypłynęło wiele spoilerów( np. to że Sissi ma mieć blond włosy), ale niekiedy ciężko je było wyłapać. A to słaba jakość dźwięku, a to Quentin za głośno muzykę puścił, a to krzyczy “SPOILER!” gdy Melanie chce coś powiedzieć. Trochę to dziwne. Można zrobić taką kartkę z napisem “Spoiler” i pokazać do kamery, a nie się wydzierać

Po szóste: Quentin pali papierosy! Wiem, wiem, dorosły człowiek i guzik nam do tego co robi, ale jednak gra on w serialu dla młodzieży. Nie wiem czy to dobry przykład do naśladowania. (Zgadzam się z wypowiedzią 6 ~TheLyokofan19)

Podsumowując: Twitcam ten był bardzo ciekawy, ale głównie dla znających francuski. I jeszcze coś: na końcu filmu Quentin i Melanie się całują.

To tyle z mojej strony na teraz, jak coś nowego się pojawi, dam znać

Pozdrawiam

Jeremie_96

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments