Dorian Finrs

IMIĘ: Dorian

NAZWISKO: Finrs

PSEUDONIM: Spacz

WIEK: 18 lat 

WZROST: 1,90

WAGA: 70kg

POWÓD STARTU: Choć pochodzi z bogatej rodziny która ma wpływy, chciał sam zadbać i swoją sławę. Uczył się i trenował do turnieju, w którym zamierzał wygrać i wyrobić sam sobie reputację wśród milionów ludzi.

WYGLĄD: Dorian jest przystojnym, młodym mężczyzną z krótkimi, potarganym włosami, czarnymi u nasady i białymi na końcach. Nosi czarny naszyjnik wokół szyi, a także trzy czarne kolczyki w prawym uchu. Odkąd był dzieckiem, ma dwie duże blizny na plecach. Czasami można zauważyć go trzymającego książkę. Zwykle nosi szarą kurtkę i czarną koszulę z długim rękawem pod spodem. Część stroju stanowią również czarne spodnie z brązowym paskiem. Czasami nosi bordową bluzkę z długim rękawem, z czarnym nadrukiem motyla na dole, po lewej stronie. Nosi do tego czarne spodnie z czarnym paskiem. Do tych dwóch strojów zakłada czarny naszyjnik.

CHARAKTER: Jest miły i przyjacielski. Zawsze pomoże osobom w potrzebie. Nie lubi widzieć, jak ktoś cierpi, więc zawsze stanie w jego obronie. Jest odważny i pewny siebie. Przyjaciół traktuje lepiej niż siebie. Jest oddany swojemu celowi. Wszystko, czego chcę to uśmiech przyjaciół. Traktuje wszystko poważnie. Nie jest typem śmieszka, który będzie się śmiał z byle czego. Najczęściej siedzi sam na lekcji i się uczy pilnie, nie chce, by mu przeszkadzano z błahego powodu. Jest precyzyjny w swoich planach i działaniach, wszystko, co robi, musi być idealne.

Gdy jest  gnębiony, wyśmiany, wszystko zachowa do siebie, po czym wyżywa się na poduszce. Wszystkie negatywne zachowania i emocje tłumi jak może. Mało co mówi o swoich uczuciach. Nie lubi mówić o sobie, lecz bardzo chce innym pomagać. Dlatego z chęcią słucha innych oraz lubi dawać rady. Im bliższe relacje, tym bardziej się otwiera i tym bardziej się angażuje w znajomość. Nie odwraca się od nikogo, lecz nie wystawia pierwszy ręki. Jak czuje negatywne nastawienie do niego, unika kontaktu z takim osobnikiem.

DODATKOWE INFORMACJE:

– jego ulubiony kolor to ciemny żółty

– bardzo lubi cytrusy i brzoskwinie

HISTORIA POSTACI: Urodził się w Kanadzie w bogatej rodzinie. Co sobie zażyczył, dostawał od rodziców, jednak nie wyrósł na egoistę jak inni w takiej sytuacji. Dopilnowała tego jego babka, która uczyła go empatii i życzliwości. Uczył się dobrze, nawet nie musiał mieć korepetycji. Był członkiem  drużyny piłkarskiej. Zdobył tam kilkanaście medali. Został sławny w szkole, co spowodowało, iż inne osoby się w nim zakochiwały. Nie zważał na to, gdyż nie czuł nigdy miłości.

Miał przyjaciela, z którym chodził na imprezy i podrywał innych.Robili zawody, kto w ciągu miesiąca zdobędzie  więcej pocałunków. Każdy wiedział, że to nie jest prawdziwe.

Żył sobie tak, spokojnie, dopóki nie wydarzyło się coś, co odmieniło jego życie, które odmieniło jego życie. Jego ojciec został zamordowany. Policja powiedziała, że miał styczność z podejrzanymi typami. Po przesłuchaniu matka go wysłała za granicę do babci, lecz nie mógł z nią zamieszkać z powodu braku miejsca. Zaczął chodzić do szkoły Kadic i zamieszkał w tamtejszym akademiku.

WYGLĄD W LYOKO: Dorian w świecie lyoko ma całe czarne włosy z pasemkami białych kosmyków. Nosi czarny płaszcz sięgający, aż do kostek. Pod płaszczem ma tylko materiał zakrywający górna część torsu. Ma założone rękawiczki z wyciętymi otworami na palce.Czarne skrzydła, które są duże jak on, dają Dorianowi powagi, oraz możliwość latania. Na prawym policzku ma tatuaż, który pasuje do jego złoto białych tęczówek. W tym samym odcieniu co pierwszy tatuaż, ma wytatuowany inny wzór na brzuchu.

UZBROJENIE W LYOKO:

Laska z ostrymi końcami, mogąca strzelać falami spaczenia (fioletowo zielone piksele). Laska może przylecieć do właściciela. Strzały odrzucają lekko bohatera. Ataki spaczają teren, przez co teren czasami jest przenikalny.

MOCE W LYOKO:

=> Spaczony krok – otrzymanie danej liczby obrażeń (15 obrażeń od jednego celu. Jak jest więcej, niż jeden wystarczy 10 obrażeń) powoduje kontrolowaną teleportację Doriana na max 10 metrów. Przy pojawieniu się, dochodzi do wyładowania spaczenia, bohater wytwarza 4 kule spaczonej energii, które, lecą w przeciwnika.

Jedna kula zadaje 10 obrażeń. Kolejne zadają zmniejszone obrażenia, czyli 5 pkt. Jak jeden obiekt dostanie 4 kulami, zostaje uziemiony, co nie pozwala mu się ruszyć w ciągu minuty. Dorian nie ma kontroli nad kulami. Lecą one do najbliższego wroga w promieniu 5 metrów. Kule utrzymują się minutę od pojawienia się. Miejsce pojawienia się Doriana zostaje spaczone, co nie umożliwia mu tam teleportowanie się następnym razem.

=> Spaczenie kodu – Dzięki tej mocy ma dostęp do każdego kodu, który jest właśnie w użyciu. Może skopiować dany fragment lub całość kodu. Powoduje to jego transformacją zależnie od kodu. Jak weźmie kod od Williama, będzie wyglądał jak on, i będzie mógł używać jego umiejętności, jak i jego uprawnień. Po przyjęciu kodu bohater jest spowolniony na kilka chwil.  Minusem tej mocy jest to, iż by wrócić do realnego świata, musi dłużej być w skanerze, gdyż superkomputer musi naprawić kod bohatera. W dużych ilościach znaczeń, Dorian po powrocie do normalności, może wymiotować, zemdleć, lub mieć problemy z żołądkiem. 

Może mieć 2 fragmenty kody na raz lub jeden cały kod. Umiejętności pożyczone, są słabsze o 25%. 

=> Reset –  Na każdą wirtualizację Dorian dostaję latający znacznik. Jest on dodatkowym życiem w świecie Lyoko. Może on kontrolować, kogo ma osłaniać. Jak dana osoba zostanie pokonana, znacznik znika, a dana postać odradza się wirtualizacjąc się z 30 hp.

Po zwirtualizowaniu wybucham odradza każdemu w zasięgu 25 hp.

=> Wybuch spaczeniaAtaki i umiejętności bohatera, jak i sojusznika ze znakiem Resetu nakłada spaczone piksele na wrogów. Użycie tej umiejętności powoduje wybuch pikseli.

1 piksel – 15dmg

2 piksele- 20 dmg

3 piksele- 25dmg

Na raz zarażeni pikselami mogą być 2 postacie, jednocześnie mogą mieć maksymalnie 3 piksele.

Wybuch może zranić postać, ale otrzymuje tylko połowę obrażeń (zaokrąglając w dół)

Postać mająca Reset, gdy zada obrażenia przeciwnikowi nakłada spaczone piksele od umiejętności Wybuch spaczenia . Nosiciel znaku, nie ma kontroli ani władzy nad tymi pikselami. Nie zadają dodatkowych obrażeń ani nie dają żadnego efektu. 

∞Ciekawostki:

-Jego ulubiony kolor to ciemny żółty.

– bardzo lubi cytrusy i brzoskwinie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments