Alex Becket

IMIĘ: Alex

NAZWISKO: Becket

WIEK: 21 lat

WZROST: 180 cm

WAGA: 71 kg

POWÓD STARTU: podołanie wyzwaniu postawionego mu przez brata

WYGLĄD: Ma średniej długości blond włosy i zielone oczy. Nie ma jednego stylu w swoim ubiorze, lecz dresy i bluzy rzadko pojawiając się w jego kreacjach. Zawsze dba o to by jego ubiór, był zadbany i należyty do sytuacji.

CHARAKTER: Na co dzień jest poważny i raczej stara się bagatelizować swoje uczucia, jeśli coś sprawia mu przykrość. Myśli racjonalnie, lecz wyraża irytację i frustrację, gdy coś jest nie tak. Będąc w swym cyfrowym wcieleniu jest zdecydowanie bardziej optymistyczny, pewny siebie i otwarty. Mówi to co przychodzi mu do głowy. Lubi żarty i zabawę, bo tak właśnie traktuje wizyty w cyfrowym świecie. Zawsze lubi spędzać czas ze swoim bratem i stara się wykorzystywać ten czas jak najbardziej.

HISTORIA POSTACI: Większość swojego życia spędził z rodzicami i swoim bratem Colinem. Dopiero, po zakończeniu szkoły średniej ich drogi się rozeszły, gdy przez różnice w charakterze (Alex był tym “zdolnym”, a Colin “popularny”) wybrali różne szkoły. Nie licząc zjazdów na święta u rodziców, nie widywali się w ogóle i dopiero po dwóch latach. Wtedy też po namowach brata Alex po raz pierwszy skorzystał z rozrywkowych dobrodziejstw wirtualnego świata. I choć z początku, nie podchodził do tego entuzjastycznie, to jednak obecność brata i możliwość spędzenia z nim wspólnie czasu przełamała opory. Od tamtego czasu co rusz wymyślali sobie coraz to nowsze wyzwania.

DODATKOWE INFORMACJE:

=> ma brata bliźniaka o imieniu Colin

=> poza językiem francuskim, zna jeszcze angielski i włoski, choć jego wymowa wymaga miejscami poprawy

=> lubi czytać i często ma przy sobie jakąś książkę

WYGLĄD W LYOKO: W tym wydaniu oczy młodzieńca zmieniają kolor na bardziej intensywny odcień zieleni, a źrenice przybierają kształt pionowych – podobnych do kocich. Dodatkowo włosy układają się w tak zwany artystyczny nieład. Górną część twarzy zasłania czarna maska stylizowana na koci pysk z parą kocich uszu. Ubrany jest w czarny, jednoczęściowy kostium, który zakrywa całe jego ciało. Kostium posiada wiele łączeń. Na biodrach ma również czarny pasek, a z tyłu, wyrasta mu koci ogon. Na dłoniach nosi czarne rękawiczki z dużymi mankietami w których ukryte są obie wyciągarki. Rękawice w dużym stopniu pokryte są metalowymi płytkami, a palce zakończone są metalowymi pazurami. Do tego czarne, wysokie buty ze srebrnymi, metalicznymi czubkami zaopatrzonymi z cztery nieduże pazury każdy.

UZBROJENIE W LYOKO:

=> metalowe rękawice z palcami zakończonymi pazurami

=> dwie wyciągarki z kotwiczką (zasięg 10 metrów)

MOCE W LYOKO:

=> Wyciąg: wystrzeliwuje jeden z zaczepów. Jeśli trafi na powierzchnię, przyczepi się i zacznie zwijać linkę, przyciągając obiekt, lub użytkownika. Efekt zależny od tego co jest większe lub cięższe

=> Wspinaczka: dzięki pazurom w obuwiu i rękawicach może wspinać się na różne powierzchnie, choć im większa stromizna, tym większe stanowi to wyzwanie

STYL WALKI: walka w zwarciu bazująca bardziej na zręczności, niż na sile

ULUBIONE STRATEGIE: lubi atakować z zaskoczenia, lecz nie ma nic do otwartej walki, wyszukując u przeciwnika słabych stron, czy luk w obronie.

MOCNE STRONY:

=> bardzo ciężko jest go wytrącić z równowagi, czy sprowokować

=> jego zwinność w cyfrowej formie jest na tak wysokim poziomie, że w normalnym świecie można by było odnieść wrażenie, że jego ciało nie ma kości

SŁABE STRONY:

=> linki w wyciągarkach są dość łatwe do przecięcia

=> nie jest typem długodystansowca jeśli chodzi o biegi

=> okucia w butach wydają charakterystyczny stukot

=> tracąc rękawice, traci również znajdującą się w niej linkę z kotwiczką

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments