Imię: Jerzy Tasiemski
Wiek: 23 lata
Wzrost: 185 cm
Waga: 62 kg
Powód startu: Wypróbowanie swoich umiejętności w starciu z innymi utalentowanych osób.
DANE “Z LYOKO”
Wygląd: Jasnoszary kombinezon wyglądający jakby składał się z licznych segmentów lub płytek. Na plecach ma przymocowaną owalną pochwę z której wystają cztery rękojeści układające się w “X”. Na biodrach ma pasek z metalową klamrą. Na dłoniach ma czarne rękawiczki sięgające niemal łokci z przyciętymi do połowy palcami. Od wierzchu są pokryte metalowymi płytkami służącymi za prosty pancerz, zaś od spodu mają przymocowane po jednej z rękojeści. Nosi również wysokie, czarne buty do połowy uda. Zarówno one jak i rękawice mają jaśniejsze linie w miejscach stawów. Całość dopełnia opaska na czole barwy kombinezonu na przedzie której widnieje sześć czerwonych owali.
Uzbrojenie:
– Kama: broń o wyglądzie prostego sierpa lub małej kosy. Zbudowana z 45 centymetrowa rękojeści i prostopadłego jednosiecznego, wewnętrznie wygiętego ostrza.
– Kusarigawa: jest to Kama z przymocowanym do niej 1,5-metrowym łańcuchem, na końcu którego znajdował się obciążnik, który mógł być zastosowany do ogłuszenia przeciwnika. Dzięki łańcuchowi można unieruchomić ofiarę łapiąc za szyję lub kończynę i przewrócić, a sierpem dobić.
– Katana: japońska broń biała o 60 centymetrowej, zakrzywionej klindze i prostą, owalną tsubą o złotej barwie.
– Podwójna Naginata: broń drzewcowa o 1,8-metrowym drzewcu z przymocowanymi na obu końcach 40 centymetrowych ostrzach zbliżonymi kształtem do klingi japońskiego miecza.
– Yari: włócznia o długości 2 metrów zakończona 30 centymetrowym ostrzem z charakterystycznymi, zamontowanymi w poprzek ostrzami zapobiegającymi zbyt głębokiemu wbiciu się Yari w cel.
– Chigiriki: broń przypominająca kiścień składająca się z 90 centymetrowego kija z przyczepionym dwa razy dłuższym łańcuchem, na którego końcu znajduje się metalowy, nabity kolcami obciążnik. (Trafienie nim to niemal pewna dewirtualizacja)
Moce:
– Podmiana: umożliwia zmianę specjalnych rękojeści w jedną z broni. Każda z nich może posłużyć do zmiany w dowolną z zestawu broni jak i zmiany istniejącej już broni w inną. Jednak o ile w przypadku Kamy, Katany i Kusarigawy, wystarczy jedna rączka, to w przypadku Naginaty, Yari i Chigiriki są potrzebne dwie jednocześnie.
– Doskok: pozwala teleportować się do nie trzymanej w ręce broni. Jeśli broni jest więcej zdolność przenosi do pierwszej “porzuconej”.
– Bastion: przez minutę wszelkie obrażenia są niwelowane. Zarówno w chwili aktywowania jak i wygaśnięcia mocy barwa kombinezonu na chwilę ciemnieje. Jest to zdolność jednorazowa. Styl walki: w zwarciu z niewielka domieszką średniego dystansu Ulubione strategie: używanie przewagi jak wynika z połączenie różnorodności jego uzbrojenia i mocy.
Dodatkowe informacje:
– Jest polskiego pochodzenia
– Ma wadę wymowy i ma problemy z wypowiadaniem “r”
– Zdarza mu się korzystać z przezwiska “Tasiemiec”
– Nie przeszkadza mu jego niedowaga. Sam czasem nazywa się “szkieletem”
– Nadał imię każdej swojej broni. Kama – Kamakiri (Modliszka) Kurisigawa – Hebi (Wąż) Katana – Tatsu (Smok) Podwójna Naginata – Kuren (Żuraw) Yari – Suzumebachi (Szerszeń) Chigiriki – Tora (Tygrys)