Calys Jaques

Imię: Calys Jaques
Pseudonim: Jaqlynn
Wiek: 25
Wzrost: 1,77 m
Waga: 81 kg
Przynależność: Armia Wojowników
Powód startu: Reprezentacja armii oraz zdobycie doświadczenia, po części również wizja zdobycia nagrody


DANE “Z LYOKO”
Wygląd: Dziewczyna ma dość dorosłą, jasną twarz. Ma wąskie oczy, spod których świecą, jasne, szaroniebieskie tęczówki. Grube, czarne brwi otulają jej oczy spojrzeniem stanowczości. Ma spuszczony, prosty nos, spod którego wykwitają jej pełne usta. Twarz jej uzupełniają drobne policzki zdobione dołeczkami nieco powyżej wysokości ust. Ma czarną, lokowaną burzę włosów, która nachodzi razem z drobną grzywką na jej jasne czoło. Nosi na uchu kilka srebrnych kolczyków. Czasem jej gęstą czuprynę nakrywa czapka z uniformu armii, ale przeważnie jednak woli mieć włosy rozpuszczone. Jej strój składa się z niebieskiej koszulki i granatowych spodni, które przeważnie zakrywa niepozornym, granatowym płaszczem do kostek. Pod płaszczem trzyma większość swojego ekwipunku, bronie czy wyposażenie wojskowe. Ma wysokie, przylegające buty na płaskiej podeszwie, w dwóch odcieniach niebieskiego. Na szyi ma wisiorek z zawieszką w kształcie księżyca.


Uzbrojenie: Talizman Nieba, rytualny srebrny nożyk, krótki mieczyk
Moce:
– Iluzja – Dowolna manipulacja obrazem widzianym przez przeciwnika, ograniczona czasowo. Zależnie od wielkości iluzji trwa krócej.
– Klonowanie – Możliwość sklonowania używanej broni i wystrzelenia kopii w dany punkt. Może wystrzeliwać bronie pojedynczo, i w większych grupach.
– Powrót – Wszystkie wystrzelone bronie wracają do niej celując jednocześnie w przeciwnika. Gdy wracają w obręb jej dłoni, wybuchają rzucając oślepiające światło. Daje jej to możliwość wystrzelenia jednego pocisku energii.


Styl walki: mieszana
Ulubione strategie: trzymanie przeciwnika w niewiedzy i rozkojarzeniu jak najdłużej, czekanie na rozpoczęcie ataku przez przeciwnika, jak najdłuższe przeciąganie walki, ryzykowne zagrywki


Dodatkowe informacje: – dobry balans – płynny angielski – lekka klaustrofobia – leworęczna – pedantka
Charakter: Jaqlynn jest dość zrzędliwa i wiecznie denerwowana, gdyż niezbyt przepada za otoczeniem wirtualnym, które jest dla niej bardziej obowiązkiem niż przyjemnością. Może wydawać się wręcz podrażniona. Mimo to często nie szanuje swoich przeciwników podczas walk. Nawet będąc w słabej pozycji lubi najpierw walczyć słowami, a jako, że słów powiedzianych w świecie wirtualnym nie bierze zbyt na siebie, lubi grać na motywacji drugiego zawodnika. Ale nie uważa tego za zbyt osobiste, robi to po to żeby wygrać, a nie po to, żeby ktoś faktycznie o tym myślał. Puste słowa. Poza walkami potrafi zagadać do przeciwnika jakby nigdy nic się nie stało. To, co dzieje się podczas walki jest dla niej totalnie nie związane z faktycznymi relacjami, chociaż inni często tego tak nie odbierają. Poza tym ma tendencję do flirtowania na lewo i prawo poza polem bitwy. Nie zależy jej na sławie, chociaż pieniądze akurat pachną przyjaźniej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments