Aron Khada

Imię: Aron Khada
Wiek: 19
Wzrost: 180
Waga: 72
Powód startu: Nieznany


DANE „Z LYOKO”
Wygląd: Aron ma czarny płaszcz do kolan. Kołnierz sięga mu do uszu a jego kapelusz typu fedora jest koloru szarego. Twarz zawsze jest zaciemniona przez kapelusz jedynie co można widzieć to jego oczy które świecą się na dany kolor mocy. Spodnie są koloru czarnego które są włożone do wysokich butów typu glany, również są koloru czarnego. Na dłoniach ma rękawiczki kastet. Do pleców ma przyczepione pochwy na dwie katany.


Uzbrojenie: Dwie Katany
Moce: Jego miecze mogą sięgnąć po dany żywioł w momencie kiedy on sam wypowie słowo. Nie może użyć kilka razy pod rząd tego samego żywiołu, musi skorzystać z któregoś innego aby móc korzystać znowu z tej samej mocy
-Powietrze: Miecze świecą się na kolor biały. rzuca silny podmuch wiatru na przeciwnika i znika na kilka sekund. Moc ta jest wykorzystywana również do defensywy.
-Ziemia: Miecze świecą się na kolor czerwony. Kiedy miecze uderzą o grunt naprzeciwko przeciwnika zaczyna się robić falę uderzeniową przez którą ziemia zaczyna robić „meksykańską fale. Kiedy fala się skończy teren wraca do normalnego stanu jaki miał wcześniej. Moc ta jest krótka i trzeba ją użyć blisko wroga.
-Woda: Miecze świecą się na kolor niebieski. Kiedy złączy bronię na krzyż zaczyna naładowywać fale energii, kiedy energia się zbiera, dostaje tarcze która nie może zostać zniszczona która tworzy się przed postacią. Kiedy to się dzieje postać nie może biegać. Jeżeli energia się naładowała tarcza znika i można wystrzelić falę energii w przeciwnika mrożąc mu jakąś część ciała. Moc ta jest wykorzystywana również do defensywy.
-Stal: Miecze świecą się na kolor srebrno ciemny. Bronie mogą przeciąć każdą rzecz lecz można przeciąć jeden przedmiot podczas używania tej mocy. Nie można jej użyć aby zabić od razu przeciwnika lecz jest możliwe zadać dodatkowe obrażenia.


Styl walki: Wręcz.
Ulubione strategie: Podczas bycia niewidzialnym podbiega szybko za tyły wroga aby dać kopniaka w plecy aby po tym użyć mocy ziemi żeby podrzucić przeciwnika i na koniec użyć mocy stali by zadać dodatkowe obrażenia.
Dodatkowe informacje: Jest sierotą, sam zadbał o siebie poprzez walki w podziemnych nielegalnych arenach
Charakter: Do wszystkiego podchodzi ostrożnie i poważnie, podczas walk próbuje być spokojny i zdeterminowany.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments