Niilo Ahonen

Dane podstawowe:
Imię: Niilo
Nazwisko: Ahonen
Wiek: 27 lat
Wzrost: 175 cm

Powód startu (charytatywnie): Tomi, starszy brat Niilo jest podopiecznym jednej z fundacji na które są zbierane pieniądze w rozgrywkach charytatywnych. Nasz uparty muzyk nie mógłby nie spróbować pomóc osobie która była jego inspiracją i najlepszym przyjacielem przez całe życie.

Dane “z Lyoko”
Wygląd: Wysoki na 175 cm czarno włosy, zielono oki Finlandczyk. Jego fryzura to niezbyt wyróżniające się włosy postawione na żel. W prawdziwym życiu można go zobaczyć noszącego koszulki zespołów rockowych i metalowych okryte typowym dla metalowej subkultury battle vestem (google: metalhead battle vest) przedstawiającym jego ulubione zespoły wraz z wielkim back-patchem Snaggletootha – maskotki zespołu Motörhead (google Motörhead Snaggletooth back patch) naszytym na plecach kamizelki, wszystko to zostaje w Lyoko zastąpione zielono brązowym strojem przypominającym kurtkę. Co ciekawe Snaggletooth znajduje się też tutaj, dokładnie w tym miejscu co na battle vestcie ze świata realnego. Po lewej stronie kurtki, na przodzie, jest mały haft przedstawiający Rickenbackera 4003.
Uzbrojenie: Dzięki mocy ograniczonej zmiennokształtności rąk może utworzyć dwie bronie: wielkie ostrze (zmienić może się tylko prawa ręka) lub pazury (zmieniają się obie ręce).
Moce: Ograniczona zmiennokształtność rąk, zwiększona zwinność i siła, możliwość lepszego wspinania się dzięki pazurom.
Styl walki: Walka wręcz (pazury są szybsze od ostrza, ale zadają mniej obrażeń)
Ulubione strategie: Z reguły Niilo używa części otoczenia do walki kiedy nadarza się taka okazja. Swoim orężem walczy szybko, często używa swojej zwinności by uniknąć ataków przeciwnika, rzadziej próbuje zablokować atak przeciwnika ostrzem lub pazurami.
Dodatkowe informacje: Zna Fiński i Angielski..W wieku 20 lat założył z przyjaciółmi zespół “Crimson Cartel”, odnieśli mały sukces, jednak po 4 latach i 2 albumach zespół rozpadł się. Jedynym kto został u boku Niilo to jego przyjaciel Adrian, gitarzysta, który po zaciągnięciu kredytu u wytwórni przez Niilo i założeniu nowego zespołu “Helvetesfönster”, stał się jego nowym gitarzystą.
Charakter: Uparty, przyjacielski, lubiący konkurować, optymista.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments