Lidica Harrison

DANE PODSTAWOWE
Imię: Lidica
Nazwisko: Harrison
Wiek: O wiek, dam się nie pyta
Wzrost: 172cm
Waga: O wagę, dam też się nie pyta, słońce
Powód Startu (w Rozgrywkach Charytatywnych): Mimo jej dostatku, chciała jednak zdobyć dodatkowe pieniądze w celu uzyskania kwoty na leczenie swojego przyjaciela, który wylądował w szpitalu. Drugim powodem jest to, że jest małym skąpcem, ale mniejsza o to.
DANE “Z LYOKO”
Wygląd: W lyoko dziewczyna posiada trójkątną twarz koloru beżowego wraz z jej granatowymi oczami i lekko zdartym nosem. Usta można porównać do każdej wojowniczej kobiety w grach wideo, lekko pełne, ale nie w taki sposób, aby można było nazwać ją kaczką. Uszy są natomiast lekko spiczaste z perełkowymi kolczykami, ale nie można ich nazwać elfimi. Na szyi widnieje obróżka z cytrynową broszką, logo jej rodzinnego interesu. Chciała zostawić pamiątkę po swoich przeżyciach, które mimo wyrządzonego jej bólu, podniosły ją na nogi. Talia Lidici ma kształt klepsydry w realu, jak i w rozgrywkach. Aby jednak nie było zbyt łatwo, w grze odróżnienie ciała od ubioru utrudnia jej strój, który omówimy w skrócie teraz, Drodzy Państwo. Każdy jego fragment ma swoje zastosowanie, historię albo obydwie opcje. Otóż ubiór kształtuje się w suknię z czasów szlacheckich, a dominujące barwy nigdy nie są te same, gdyż dostosowują się do sektora i bitwy. Jednak jej głównym strojem jest dumna, wiktoriańska suknia o barwach granatu, cytryny oraz bieli, bez ramiączek z widocznym wcięciem w dekolcie. Jej ramiona zakrywają rękawki z czarnego, przezroczystego materiału oraz biało-granatowymi płatkami przypominające kwiaty z cytrynowymi zdobieniami. Można w tej sukni też ujrzeć widoczną halkę, która pięknie komponuje się ze strojem oraz wstążkami z fioletowymi kokardkami, które łączą górę z zakolanówkami. Pod kolanem jest przyczepiony mały, cytrynowy kryształ, a na stopach nosi czarne buty na obcasach (4cm, jakby któraś dziewczyna chciała wiedzieć). I to chyba tyle w tym wypadku. Przechodzimy dalej.
Uzbrojenie: Młoda kobieta posługuje się żelaznym wachlarzem, którym walczy przy każdej odległości od przeciwnika. Przy bliskim dystansie blokuje ataki ze względu na zerowe obrażenia jakie może zadać w tej sytuacji. Lidica prawdziwą siłę destrukcji pokazuje na dalekim dystansie, gdzie tylko ona może dosięgnąć wroga, który próbuje
wrócić na bliski dystans. Nikt by się nie zorientował, że jej pociski z wachlarza mają ograniczoną ilość amunicji, a przeładowuje się sam z siebie dopiero po użyciu zdolności
Ilość amunicji: 8/8, nie można jej zmniejszyć i zwiększyć. Rodzaj amunicji: Granatowe lasery, które po trafieniu zabierają 4 punkty życia i zmniejszają następny atak przeciwnika o 5% (kumuluje się do 4 razy). Jeśli Lidica trafi 4 pociskami z rzędu, przeciwnik otrzyma dodatkowe 10pkt obrażeń i zmniejsza ona czas odnowienia Finału oraz Przewiewności o 25% Moce: Przewiewność- Usuwa z siebie negatywne działania umiejętności, które ograniczałyby jej zmysły i ruch. (nie należy do zdolności przeładowujących) Przelot- Lidica przemieszcza się błyskawicznie na krótką odległość. (przeładowuje wachlarz)
Odbicie- Wachlarz natychmiast zaczyna się lekko błyszczeć na cytrynowo. Przeciwnik po trafieniu otrzymuje 10% obrażeń, gdy Lidica niweluje obrażenia i odrzuca obie strony na parę metrów każde, tworząc średni dystans. (przeładowuje wachlarz).
Pokaz świateł- Zażywa ostatni pocisk z wachlarza, który przemienia się w 4 oślepiające pociski, które wyszukują swój cel. Zadają one 2,5pkt obrażeń. Jeden częściowo ogranicza widzenie na 4 sekundy, natomiast wszystkie cztery oślepiają na 2 sekundy wroga. Używa się automatycznie po co 3-cim przeładowaniu. (nie należy do zdolności przeładowujących)
Finał- po krótkim przygotowaniu nad polem bitwy roznieca się tajfun, który sieje zamęt przez 8 sekund wśród przeciwników. Przez ten czas wróg nie jest w stanie używać zdolności zmniejszających/niwelujących obrażenia, a jego ataki zadają zmniejszone obrażenia o 30% (przeładowuje wachlarz) (Lidica może użyć tej zdolności natychmiast po rozpoczęciu walki, ale czas jest skrócony do 4 sekund i pozwala na korzystanie przeciwnikowi ze zdolności obronnych)
Ulubione strategie: Jeśli odpuścisz jej choć na chwilę i dasz jej uciec, Lidica rozpocznie śmiertelny taniec i cię zdominuje, a twój następny ruch nastąpi, kiedy ona na to pozwoli. Kobieta posługuje się stylem walki, który posiada restrykcyjne zasady, bo bez nich zdolności i broń są bezużyteczne i równie dobrze mogłaby być kukłą treningową. jednak po przestrzeganiu ich może wykonać wiele reakcji łańcuchowych zdolności, które mogą zmniejszyć morale wroga, a nawet go skasować przed wstępem.
Dodatkowe informacje:
~Harrisonowie to bogaty ród, który jednak wydziedziczył Lidicę za problemy z przeszłości ~Cytryn to ulubiona barwa dziewczyny ~Posiada rzadką umiejętność zapierniczania na obcasach jak w tenisówkach
~Uwielbia smoothie ~Jej stroje w Lyoko są jej domowymi projektami
Charakter: Panna Harrison jest z natury chłodną i czarującą kobietą, która potrafiłaby omotać każdego faceta, ale jej charakter nie pozwala na wyrządzanie krzywdy innym w sprawach uczuciowych. Posiada swoją godność, której nie da się od tak nadszarpnąć. Wierzy w szczere intencje, jednak trzeba jej to udowodnić ze względu na brak ufności i granice, które sama tworzy. Przy bliższym poznaniu ukazuje swoją czułość poprzez krzepiące słowa, które kryją się wśród chłodnych zdań. Przy bliższych jej osób chowa swoją dumę i chroni ich nawet kosztem jej zdrowia oraz uczuć. Została odrzucona tylko raz i przyrzekła sobie, że nie zakocha się drugi raz w mężczyźnie ze względu na krzywdy, jakie wyrządził jej mniemany ukochany.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments