Jerzy Tasiemski

DANE PODSTAWOWE
Imię: Jerzy
Nazwisko: Tasiemski
Wiek: 24
Wzrost: 185 cm
Waga: 60 kg
Powód Startu (w Rozgrywkach Charytatywnych): Chęć umożliwienia dostępu do piękna i możliwości cyfrowego świata, tym dla których jest on poza zasięgiem.
DANE “Z LYOKO”

Wygląd: Czarny kombinezon wyglądający jakby składał się z licznych, malutkich płytek. Na niemal całych plecach widnieje jadowicie zielony znak “死”, a wokół bioder ma zawiązany białe obi przy którym wisi sześć rękojeści. Na dłoniach ma czarne rękawice bez palców. Sięgające do połowy przedramienia i mają wykończenie w formie białych pasków na krawędziach. Nosi czarne buty do kolan, które podobnie jak rękawice mają białe wykończenia na końcach cholewek i przy podeszwie. Ostatnim elementem ubioru jest czarna opaska z białymi końcówkami zawiązana na czole i podtrzymująca jego blond włosy. Całość dopełnia biała barwa skóry na twarzy i czarne owale dookoła oczu.
Uzbrojenie:

 • Kastet: broń obuchowa z zespolonych ze sobą czterech metalowych pierścieni i wypełnienia pięści. (Znacznie zwiększa siłę wyprowadzanego ciosu, podwajając jego wartość)
 • Tonfa: pałka o długości 45 cm z dodatkowym poprzecznym uchwytem i wszechstronnym zastosowaniu.
 • Chepesz: rodzaj sierpowatej szabli długości 50 centymetrów. Za sprawą swojego kształtu pozwala atakować w zróżnicowany sposób. Również jako pałka lub hak.
 • Katana: japońska broń biała o 60 centymetrowej, zakrzywionej klindze i prostą, owalną tsubą o złotej barwie.
 • Młot meteorytowy: 3-metrowy łańcuch zakończony z obu stron metalowymi kulami wielkości pięści.
  Moce:
 • Podmiana: umożliwia zmianę specjalnych rękojeści w jedną z broni. Każda z nich może posłużyć do zmiany w dowolną z zestawu broni jak i zmiany istniejącej już broni w inną. Wszystkie wymagają jednej rączki i musi być ona w kontakcie z właścicielem do zmiany.
 • Doskok: pozwala teleportować się do nie trzymanej w ręce broni. Jeśli broni jest więcej zdolność przenosi do pierwszej “porzuconej”.
 • Cień: pozwala pozostawić pusty obraz samego siebie. Obraz może kontynuować proste czynności, które wykonywał użytkownik, np. biec, machać ręką, lub wyprowadzać uderzenie. Cień jest nietrwały i utrzymuje się przez trzy sekundy, lub do momentu próby kontaktu z nim. Póki Cień istnieje, oryginał jest niewidoczny.
  Styl walki: w zwarciu z niewielka domieszką średniego dystansu. Przeważnie ogranicza ruchy do minimum, lecz nie waha się używać bardziej “pokazowych” zagrań.

Ulubione strategie: używanie przewagi jak wynika z połączenie różnorodności jego uzbrojenia i mocy.
Dodatkowe informacje:

 • Jest polskiego pochodzenia
 • Większość wypowiedzi zamyka w trzech słowach
 • Posiada wadę wymowy polegającą na niewypowiadaniu litery “r”
 • Każda z jego broni ma swoje własne imię nadane przez niego.
  Kastet – Tekken (Żelazna pięść)
  Tonfa – Mizu (Woda)
  Chepesz – Tsume (Szpon)
  Katana – Tatsu (Smok)
  Młot meteorytowy – Sanda (Grom)
  Charakter: Mocno wyciszony. Czasem można wręcz odnieść wrażenie, że bierze udział w walce, bo musi, ale nie dlatego, że chce. Nie zwraca większej uwagi na zaczepki, puszczając je mimo uszu, lub zwyczajnie stwierdzając, by opponent dał sobie siana, przy czym większość wypowiedzi ogranicza się do dwóch-trzech słów i brzmią jakby był w depresji.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments