Charles Soule

__ | CHARLES SOULE | __

DANE PODSTAWOWE:

Imię: Charles

Nazwisko: Soule

Wiek: 21

Wzrost: 176cm

Waga: 65kg

Strona konfliktu: neutralna

DANE “Z LYOKO”:

Wygląd: Prosty gładki czarny kombinezon z ciemnogranatowym, niemal niewidocznym spiralnym motywem na całej długości, pokrywający całe ciało poza dłońmi i głową. Oczy chronią niewielkie, ściśle przylegające gogle. Do lewego przedramienia przytroczona na stałe pochwa na nóż, służąca jednocześnie jako jedyny dostępny pancerz. Gdy nóż jest schowany, rękojeść wystaje nad nadgarstkiem.

Uzbrojenie: Nóż o delikatnie wygiętej rękojeści i króciutkim (ok. 16-18cm) szerokim ostrzu dwusiecznym. Przecina się przez wszystko. Literalnie. Wirtualną materię, wirtualną energię, pola siłowe itd.

Moce:

Wymuszona Aktywacja – aktywowanie wbrew woli przeciwnika jego własnej mocy poprzez wymówienie jej nazwy. Dowolna ilość użyć. Styl walki: W bliskim kontakcie lub rzut nożem

Ulubione strategie: Wykorzystanie mocy przeciwnika i modyfikowanie pola walki za pomocą wszystko-tnącego ostrza (np. wycinanie dziur w podłożu) tak, by przeciwnik odsłonił się na kończący walkę cios lub by go rozbroić poprzez zniszczenie jego broni.

Dodatkowe informacje: Brak znajomości żadnych sztuk walki, podstawowe umiejętności szermiercze i walki na noże, doskonałe rzucanie nożem. Przygotowuje się do każdej walki studiując dokładnie styl walki przeciwnika, głównie jego moce, i pole walki. Siła, zwinność, skoczność itd. raczej nie odstające od normy, średnio wysportowany. Doskonały refleks.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments