Cassandra Ann

DANE PODSTAWOWE
Imię: Cassandra Ann
Nazwisko: Benoir
Wiek: 32
Wzrost: 1,66 m
Waga: 61 kg
Powód Startu Wypróbowanie się w walce, a po za tym jest to odskocznia od normalnej pracy
DANE “Z LYOKO”
Wygląd: Dziewczyna ma dość dorosłą twarz, wykończoną drobnymi, niebieskimi oczyma. Ma szerokie, ciemne brwi, lekko zaokrąglone na końcach. Posiada rumianą cerę i twarz pokrytą drobnymi pieprzykami. Ma szpiczasty, zadarty nos. Włosy ma dość gęste i roztrzepane, koloru blond, spięte w koku z tyłu, jednak z odstającymi zza uszu kosmykami grzywki. Jej ubiór składa się z białego, zwiewnego kombinezonu pod szyję, bez rękawów, z pufiastymi nogawkami. Czasami zakrywa ramiona niebieskim ponczo zdobionym piórami. Zawsze nosi ze sobą niewielką, ale pojemną torbę, w której przeważnie znajdują się przybory pisarskie i aparat. Chociaż podczas walk zdecydowanie może się przydać również do przetrzymywania uzbrojenia. Buty ma proste i białe, sięgające powyżej kostek, ale nie utrudniające poruszania się, na płaskich, grubych podeszwach.
Uzbrojenie: Brak
Moce:

 • Niewidzialne ostrze – może zaostrzać w prostej linii powietrze, które może zostać użyte jako ostrze lub strzała. Z im dalszej odległości jest to używane, tym większą ma siłę.
 • Odrzut – atak terenowy odpychający przeciwników dookoła na odległości nawet do kilkunastu metrów. Nie zadaje jednak praktycznie żadnych obrażeń; może jednak skutkować obrażeniami od upadku.
 • Daleka gwiazda – umiejętność pozwalająca na przeniesienie się w jakiekolwiek miejsce w zasięgu wzroku. Raczej nie używa go jednak do przenoszenia się w stronę przeciwnika, a raczej aby się od niego oddalić. Może szybko się teleportować, ale ryzykuje ujawnieniem swojej pozycji; teleportacja jest widowiskowa, stąd jej nazwa.
  Styl walki: Z dystansu
  Ulubione strategie: Walka na bardzo daleką odległość, trzymanie przeciwnika na jak największy dystans i ukrywanie się.
  Charakter: Cassie raczej nie należy do osób lubiących słuchać innych, ale sama do gadania jest pierwsza. Gadulstwo jest u niej normalne, ale przeważnie gada kompletnie od rzeczy. Jest bardzo spostrzegawcza, podczas walki stara się podłapywać każde odejście od normy i analizuje możliwe strategie. Zawsze przygotowuje się do walki, ale to z powodu niewielkiego doświadczenia w praktycznych walkach. Jest bardzo skupiona na swoich celach i irytują ją osoby marnujące czas czy niezdecydowane, ale przez swoje gadulstwo właśnie takich ludzi najczęściej przyciąga. W zasadzie nie przeszkadza jej to aż tak bardzo, lubi otaczać się wyzwaniami. Łatwo przychodzi jej układanie przemówień i pisanie tekstów jak i szybkie znajdywanie kontaktów, jest wyposażona idealnie do swojej pracy.
  Historia postaci: Cassie jest reporterką zajmująca się redagowaniem aktualności sportowych z świata wirtualnego. Jest za to dość dobrze znana, jak i z znajomości z wieloma gwiazdami aren. Po porażce jednej z najbliższych jej kontaktów, postanowiła, że nie ma nic do stracenia, i chętnie sama spróbuje. Chociażby, żeby udowodnić znajomym, że nie jest to coś nie wiadomo jak wielkiego.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments