Tamara Benedette

__ | TAMARA BENEDETTE | __

DANE PODSTAWOWE:

Imię: Tamara

Nazwisko: Benedette

Wiek: 16

Wzrost: 170

Waga: 59

Włosy: brązowe

Oczy: zielone

Strona konfliktu: Gildia Wojowników Tizia (jest to popularna gildia szkoląca specjalnie pod kątem potyczek w wirtualnym świecie)

DANE “Z LYOKO”:

Wygląd: Standardowy uniform Gildii Tizia. Granatowa tunika z białymi paskami, granatowe spodnie (gładko przylegające do nóg), wysokie buty. Jedynymi jej akcentami są różowe wstążki wiążące włosy.

Uzbrojenie: Długi, cienki miecz, standardowy dla ludzi z gildii. Dodatkowo trzy noże do rzucania, które wygrała w jednym z pomniejszych konkursów.

Moce: ataki obszarowe, zależne od sektora: Lodowe, Powietrzne (sekt. 5), Roślinne, Ogniste (pustynia), Kamienne, Trzęsienie ziemi (typ wulkaniczny), Dźwięk (Kora), oraz inne, w wypadku nowych sektorów.

Styl walki: zwykle na początku stara się wykonać z ukrycia dwa lub trzy ataki, chce zadać przeciwnikowi jak największe obrażenia z dystansu. Gdy przeciwnik ją atakuje, stara się kontratakować, zamiast uciekać. Unika używania noży. Stanowią one jej asa.

Dodatkowe informacje: W gildii była tylko pół roku, wcześniej ćwiczyła sama. Jej oryginalną bronią był kij, dający się rozbić na kilka mniejszych. Słabo radzi sobie w walce na zupełnie otwartym terenie. Boi się cyfrowego morza, woli sama zabić swojego awatara, niż dać się tam zepchnąć. Bardzo gwałtownie reaguje, gdy ktoś nazywa ją bez pozwolenia inaczej, niż po imieniu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments