Tadeusz Różan

__ | TADEUSZ RÓŻAN | __

DANE PODSTAWOWE:

Imię: Tadeusz

Nazwisko: Różan

Pseudonim: “Bestia z Xan Guldur”

Wiek: 17

Wzrost: ??

Waga: Taka że chudy

Strona konfliktu: Xan Guldur

DANE “Z LYOKO”:

Wygląd: Czteronożna, umięśniona czarna pantera z zębami niczym szpile, tak koszmarnymi jak te z horrorów. Nie posiada ogona. Z grzbietu i pyska opancerzona. Spod oczu ukazują się białe, lśniące ślepia.

Uzbrojenie: Twarde jak stal zęby niczym szpile i szpony.

Moce: BRAK

Styl walki: Zawsze atakuje bezpośrednio, nie posiada możliwości do wykonania ataków dystansowych. Opiera się na niemożliwej wręcz prędkości, dopada swoją ofiarę rozszarpując ją na kawałki. Jest bardzo zwinny i silny. Może użyć szponów do walki, lecz woli za ich pomocą wspinać się po skałach. Ze względu na swoją postać, nie może władać żadną bronią. Nie poradzi sobie również z żadnymi specjalnymi umiejętnościami defensywnymi lub ofensywnymi. Może zachodzić w interakcję z otoczeniem na zasadzie telekinezy (korzystanie z interfejsu, wciskanie guzików), ale jest to bardziej korzystanie z przedmiotów na odległość pół metra lub metr.

Ulubione strategie: Niespodziewany atak z ukrycia utrudniający przeciwnikowi przedsięwzięcie skutecznej obrony. O ile spotka pozostałe bestie jego gatunku, przebywa chwilę z nimi pod płaszczykiem zwykłego wroga NPC. Zmyla w ten sposób oponentów albo zapewniając sobie bezpieczeństwo (samotni gracze zdecydowanie wolą unikać walki), albo wprowadzając chaos w szeregach graczy przygotowanych na konkretne zachowanie pozostałych panter.

Dodatkowe informacje:

Minusy:

– Ze względu na mobilność brzuch jest całkowicie odkryty. Skóra dalej jest twarda i “jako takie” cięcie na niewiele się zda, ale te porządniejsze powinno już znacznie zaboleć Tadeusza.

– Jego jedyna odpowiedź na ataki dystansowe to albo chowanie się za przeszkodami (i bawienie się w partyzantkę), albo galop na całego w kierunku swojego oponenta. Jeżeli masz nie taką złą giwerę i dobry cel: jest twój. Jeżeli nie: zazwyczaj kończysz rozerwany na strzępy.

– Nie użyje żadnej specjalnej umiejętności.

Plusy:

– Posiada twardą skórę. Zwykłe cięcie go nie załatwi.

– Z wierzchu okryty jest pancerzem. O ile nie masz naprawdę bardzo potężnej krzepy w łapach to raczej słabym pomysłem jest próbować się przez niego przebić.

Dodatkowe informacje fabularne: Początkowo Tadeusz nie przybierał postaci bezwzględnego, czteronożnego drapieżcy. Biegał w zielonym ubranku, z jednym średniej wielkości mieczem i sztyletem. Spotkawszy się z dość niemiłym towarzystwem postanowił spróbować życia jako Czerwony Gracz (Player Killer), pierwiej polując na wredne klany by potem przejść do bardziej poważnych zleceń. W pewnym momencie swojej kariery, na jego drodze stanęła jedna z najczarniejszych zmor wszystkich możliwych graczy. Czarna Pantera. Przeciwnik piekielnie rzadki i potwornie niebezpieczny. Tadeusz został zmasakrowany w kilka minut, tracąc punkty doświadczenia oraz wiele cennych rzeczy. Od tamtej pory zainteresował się owym stworzeniem. Począł go szukać przemierzając najróżniejsze możliwe lądy, repliki, głębiny cyfrowego morza. I znalazł. Potwora, oraz mroczną fortecę Xan Guldur. Nikt nie wie co się wydarzyło w tym opuszczonym bastionie. Forteca ta jest jedną największych tajemnic gry. Stale zmienia swoje położenie, nigdy w tym samym miejscu. Z jej odmętów wypełzają abominacje, do których zbliżyć się nie chce żaden normalny gracz. Śmierć bowiem z ich udziału jest powszechna, o ile masz to szczęście by je spotkać. A punkty doświadczenia oraz przedmioty nie są rzeczą łatwą do odzyskania. Cokolwiek się tam zdarzyło, bardzo niewiele osób widziało Tomasza w swojej zielonej tunice. Od tamtej pory zawsze widziano go, jako mroczną, czarną panterę. Bestię z Xan Guldur. Czarna Pantera to bardzo rzadki i wyjątkowo agresywny przeciwnik. Pod warunkiem że nie wyczuł swojego wroga da się go jeszcze przy pomocy umiejętności podejść, ale jeżeli zorientuje się o sytuacji nim ty zareagujesz pierwszy: rzuci się na ciebie bez najmniejszego opamiętania. Czas reakcji tych bestii jest szybki, jego możliwość do uników dziesiątkuję normalnych graczy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments