Melanie Dunbar

__ | MELANIE DUNBAR | __

DANE PODSTAWOWE:

Imię: Melanie

Nazwisko: Dunbar

Wiek:15

Wzrost: 181 cm

Waga: 71 kg

Strona konfliktu: Xana

DANE “Z LYOKO”:

Wygląd: Melanie ma posrebrzane, buty za kolano na obcasie. Zielona spódniczka z lekkiego materiału z przodu zakrywa uda, a z tyłu sięga do butów. Nad nią posiada pas z okrągłych, małych luster i szlachetnych kamieni. Reszta kombinezonu jest czarna, a na środkowym palcu lewej dłoni widnieje sygnet. Długie czarne włosy rozpuszczone, a głowę zdobi biało-zielony wianek.

Uzbrojenie: Melanie atakuje garściami pnączy, które pojawiają się z obydwu dłoni. Ataki z lewej są wzmocnione przez sygnet. Jeśli skupi się wystarczająco mocno, atak może być wzmocniony podwójnie, co w kumulacji z sygnetem robi potężną falę pnączy. Moce: “Królowa Cierni” – Melanie może tworzyć w powietrzu małe schodki, po których tylko ona może się poruszać. Maksymalnie dookoła niej mogą być trzy schodki. “Sygnet Xany” – Melanie aktywuje sygnet, który wykonuje tarczę dookoła siebie. Uruchomienie jednak osłabia siłę podstawowych ataków z lewej dłoni na kilkanaście sekund.

Styl walki: dystansowa

Ulubione strategie: Zazwyczaj atakuje poprzez iluzję zaklęć – niektóre zadają olbrzymie obrażenia, niektóre standardowe, a niektóre – wcale i są tylko atrapą.

Dodatkowe informacje: Jest córką Williama Dunbara. Nie jest w stanie zaatakować własnego przyjaciela. Denerwuje się, kiedy ktoś wyśmiewa jej teorię, że Xana nadal żyje.

Historia: Odkąd pojawiła się w Kadic, ma przyklejoną łatkę “Córki Williama Dunbara”. Po nim jest taka ciekawska i często psoci. Niewiele brakuje, a może zostać wyrzucona ze szkoły. Pewnego razu odkrywa notatnik swojego ojca sprzed czasów jego młodości i dowiaduje się o fabryce, Lyoko i przede wszystkim – o Xanie. Zafascynowała ją wizja walki w cyfrowym świecie przeciwko wirusowi. Gdy ojciec odkrył, co ona znalazła i co robi, zamiast uczyć się do poprawki, od razu zainterweniował. “Xana nie istnieje, nie próbuj nawet szukać informacji o nim.” Melanie jednak nie jest w stanie uwierzyć. Najwięcej informacji znajdzie w wspomnianej fabryce, a przede wszystkim – jak pojawi się w Lyoko i stanie do walki z groźnym wirusem. O ile on w ogóle jeszcze istnieje…

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments