Aiyana Storm

__ | AIYANA STORM | __

DANE PODSTAWOWE:

Imię: Aiyana

Nazwisko: Storm

Wiek: 17

Wzrost: 1.65m

Waga: 55kg

Strona konfliktu: Neutralna / plemię Washoe

DANE “Z LYOKO”:

Wygląd: W Lyoko Aiyana nosi dość prostą beżową sukienkę z jasnymi falbankami, już na pierwszy rzut oka przywodzącą na myśl Indian. Na plecach ma prosty skórzany kołczan wypełniony strzałami. Beżowa opaska z pojedynczym piórem podtrzymuje jej długie, proste, kruczoczarne włosy. Pod orzechowymi oczami namalowane ma proste, ciemnoczerwone linie, po dwie na każdym policzku. Dziewczyna porusza się boso, dzięki czemu trudniej jest ją usłyszeć.

Uzbrojenie: Prosty łuk przyozdobiony beżowymi i czerwonymi nićmi. Krańce łuku są zaostrzone i w razie potrzeby broń może zostać użyta w walce wręcz (choć spisuje się gorzej, niż tradycyjne bronie białe). Łuk ma mniejszą szybkostrzelność niż laserowe strzały Odda, ale za to strzały lecą z większą prędkością i po trafieniu przeciwnika pozostają w ciele, utrudniając mu poruszanie się.

Moce:

Zmiennokształtność – Aiyana może przemienić się w swoje duchowe zwierzę, sokoła wędrownego, by przemieszczać się po Lyoko z dużą prędkością. W tej formie jest bardzo trudna do trafienia, ale równocześnie prawie bezbronna, jej jedyną bronią są zadające niewielkie obrażenia szpony i dziób.

Przywoływanie – Aiyana przyzywa do pomocy w walce jastrzębia, kuguara lub czarnego niedźwiedzia. W czasie jednej walki każde zwierzę może być przywołane tylko jeden raz. Jeżeli dziewczyna zdecyduje się wezwać nowego towarzysza, poprzedni dewirtualizuje się. Zwierzęta pod względem wyglądu i cech są bardzo podobne do swoich odpowiedników z prawdziwego świata, ale bezwzględnie wykonują polecenia Indianki.

Styl walki: Przeważnie z dystansu, choć w szczególnych okolicznościach wdaje się w walkę wręcz. Ulubione strategie: Aiyana lubi zasypywać przeciwnika gradem strzał z bezpiecznej odległości. Gdy wróg podejdzie za blisko, dziewczyna często korzysta ze zmiennokształtności, by zwiększyć dystans i kontynuować ostrzał. Indianka uwielbia też znikać oponentowi z oczu i atakować z zaskoczenia, często z wykorzystaniem swoich zwierzęcych towarzyszy. Charakterystyczną dla Aiyany taktyką jest również próba przytłoczenia rywala przewagą liczebną; dzięki świetnej koordynacji Storm ze swoimi podopiecznymi, tego typu ataki są szczególnie trudne do odparcia. W takich chwilach dziewczyna czasami decyduje się na walkę w zwarciu, jeżeli widzi w tym drogę do zwycięstwa. W czasie walki zawsze wykazuje się niezwykłą cierpliwością, stoickim spokojem i pełnym skupieniem, w razie potrzeby gotowa jest prowadzić bitwę na wyniszczenie. Od czasu do czasu rzuca kąśliwym komentarzem w stronę wroga, próbując w ten sposób wyprowadzić go z równowagi i skłonić do pochopnego działania.

Dodatkowe informacje: Choć sama również stara się zdobyć majątek, Aiyana jest uprzedzona do ludzi bogatych i zachłannych. Czasami obrywa się również osobom niewinnym, gdyż Indianka łatwo myli ambicję z chciwością. Historia: Aiyana Storm szybko nauczyła się, że współczesnym światem rządzą pieniądze. Kiedy na terenach jej plemienia, już raz przecież zagrabionych przez obcych, odkryto złoża cennych surowców, korporacje szybko wykorzystały luki w prawie, by zagrabić ziemie dla siebie. Zdając sobie sprawę z tego, że amerykański rząd im nie pomoże, a czasy krwawych vendett już dawno przeminęły, Aiyana postanowiła pokonać przeciwników w ich własnej grze, zdobyć popularność, zarobić mnóstwo pieniędzy i wykupić dla Washoe terytoria ich przodków. Ale w jaki sposób młoda dziewczyna, której największym talentem jest strzelanie z łuku, miałaby tego dokonać w dzisiejszych czasach? Opcja jest tylko jedna: wielki turniej Wojowników Lyoko.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments