Aiyana Storm

Imię: Aiyana Storm
Wiek: 18
Wzrost: 1.65m
Waga: 55kg
Strona konfliktu: Neutralna / plemię Washoe


Historia: (by poznać całą historię, warto przeczytać jej walki oraz kartę postaci z poprzedniej edycji)
Czwarte miejsce w turnieju dało Aiyanie spory zastrzyk gotówki; nie dość jednak, by wykupić ziemię jej plemienia. Z tego powodu dziewczyna zdecydowała się sprzedać swój ukochany łuk jednemu z najbogatszych kolekcjonerów wirtualnych dóbr, by zdobyć resztę potrzebnych pieniędzy. Po tym zdarzeniu słuch po niej zaginął; jedynie od czasu do czasu pojawiały się pogłoski o tym, że widziano dziewczynę w którymś z odległych światów, ale żadnej z nich nie udało się nigdy zweryfikować.  Indianka publicznie pojawiła się dopiero rok później, by raz jeszcze stanąć w szranki na Arenie…
Powód startu: Nieznany. Wielu twierdzi, że chodzi o zdobycie środków na odzyskanie łuku; inni mówią, że nie była w stanie pogodzić się z porażką w poprzednim turnieju i pragnie udowodnić światu na co ją stać. Najwięksi fani tworzą natomiast teorie starające się powiązać udział w Arenie z jej tajemniczą nieobecnością. Jak jest naprawdę, wie chyba tylko sama Aiyana.  


DANE “Z LYOKO”
Wygląd: W Lyoko Aiyana nosi dość prostą beżową sukienkę z jasnymi falbankami, już na pierwszy rzut oka przywodzącą na myśl Indian. Na plecach ma prosty skórzany kołczan wypełniony strzałami. Beżowa opaska z pojedynczym piórem podtrzymuje jej długie, proste, kruczoczarne włosy. Pod orzechowymi oczami namalowane ma proste, ciemnoczerwone linie – po dwie na każdym policzku. Dziewczyna porusza się boso, dzięki czemu trudniej jest ją usłyszeć.
Uzbrojenie: Szary metalowy kij Bō o charakterystycznym różowym połysku i ciemnoróżowym uchwycie. Należał niegdyś do legendarnej Yumi Ishiyamy, która używała go podczas Wojny Trójstronnej. Podobnie jak jego pierwotna właścicielka, Aiyana może go w dowolnym momencie składać i rozkładać oraz materializować w ręce przy pomocy samej myśli.
Moce: Zmiennokształtność – Aiyana może przemienić się w swoje duchowe zwierzę, sokoła wędrownego, by przemieszczać się po Lyoko z dużą prędkością. W tej formie jest bardzo trudna do trafienia, ale równocześnie prawie bezbronna – jej jedyną bronią są zadające niewielkie obrażenia szpony i dziób.
Przywoływanie – Aiyana przyzywa do pomocy w walce jastrzębia, kuguara lub czarnego niedźwiedzia. W czasie jednej walki każde zwierzę może być przywołane tylko jeden raz. Jeżeli dziewczyna zdecyduje się wezwać nowego towarzysza, poprzedni dewirtualizuje się. Zwierzęta pod względem wyglądu i cech są bardzo podobne do swoich odpowiedników z prawdziwego świata, ale bezwzględnie wykonują polecenia Indianki.


Styl walki: Walka wręcz, od czasu do czasu akrobacje z wykorzystaniem kija.
Ulubione strategie: Charakterystyczną dla Aiyany taktyką pozostają próby przytłoczenia rywala przewagą liczebną; dzięki świetnej koordynacji Storm ze swoimi podopiecznymi, tego typu ataki są szczególnie trudne do odparcia. W czasie walki zawsze wykazuje się niezwykłą cierpliwością, stoickim spokojem i pełnym skupieniem – w razie potrzeby gotowa jest prowadzić bitwę na wyniszczenie.


Charakter: Aiyana jest uprzedzona do ludzi bogatych i zachłannych. Czasami obrywa się również osobom niewinnym, gdyż Indianka łatwo myli ambicję z chciwością. Od czasu do czasu rzuca kąśliwym komentarzem w stronę wroga, próbując w ten sposób wyprowadzić go z równowagi
i skłonić do pochopnego działania; jest to jednak tylko element strategii walki. Choć poza Areną jest wyniosła i nieuprzejma wobec ludzi za którymi nie przepada, pozostałych traktuje z szacunkiem – często chłodnym, ale potrafi być miła dla tych, których lubi. Serio.
Dodatkowe informacje:  Nie mam nic przeciwko gościnnym występom Aiyany w innych opowiadaniach, ale prosiłbym, by podczas nich nie zdradzała nic o swojej nieobecności oraz powodzie wzięcia udziału w Arenie (nie dotyczy to, rzecz jasna, walk z jej udziałem).
INNE
Muzyczny motyw przewodni: Raphael Lake & Royal Baggs – Devil’s Gonna Come
https://www.youtube.com/watch?v=wIrzOQyyy5A
Starą kartę postaci znajdziecie w 1 edycji Areny (zakładka uczestnicy).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments