[RUNDA 1-1] Aiyana Storm vs Klara Andrycz

Walka potoczy się tak:

Klara idzie przez góry i przed sobą zobaczy swojego przeciwnika (Aiane), patrzą na siebie i Klara mówi:

-Czego szukasz.

Aiana: Bitwy.

Klara patrzy na Aiane i Klara mówi: na 3

Aiana:1

Klara:2

Razem:3!

Klara i Aiana biegną na siebie, Klara wyjmuje swój łuk, tak samo jak Aiana (bo też miała łuk).Aiana skacze i naciąga cięciwe łuku i strzela ale Klara robi fikołka i unika. Klara robi to samo co Aiana (czyli naciaga cieciwe i strzela) i trafia w Aiane i Aiana ma 80hp.

Klara dalej strzela strzałami, ale Aiana zmienia się w sokoła i unika i leci do góry a Klara dalej strzela ale nie trafia. Klarze skończyły sie strzaly i Aiana wykorzystuje to i leci do Klary.Klara naladowała strzały i używa swojej mocy (czyli strzały oślepiające).Aiana jest blisko Klary i Klara strzela w Aiane strzałą oślepiającą.Aiana zmienia się w siebie i nic nie widzi. Klara strzela w nią (Aiana ma 70hp).Aiana szybko odzyskuje wzrok i strzela do Klary dwoma strzałami (Klara ma 70hp).Aiana przywołuje niedźwiedzia.Klara atakuje niedźwiedzia a niedźwiedź atakuje Klare tak jak Aiana, niedźwiedź uderzył Klare i Aiana jedną strzała (Klara ma 40hp).

Klara leży na ziemi i wystrzelila trzy strzały (jedna jest strzałą oślepiającą a dwie zwyczajne) dwie strzały trafiły w niedzwiedzia.Niedźwiedź umarł ale ten w ostatniej chwili wywalil luk Klary.Klara chce wstać ale Aiana podchodzi do niej z łukiem i Aiana mówi:

Poddajesz się?

Klara: Nigdy!

Aiana: Trudno, ale już przegrałaś.

Aiana naciaga cięciwe, chce już strzelić, ale jedna strzała Klary spadła na nią (bo wcześniej strzeliła do misia dwoma i tą jedną poleciała do góry i spadla ta strzała byla oślepiająca).Klara spycha Aiane do morza cyfrowego, już jest blisko ale Aiana zmienia się w sokoła, ale Klara bierze łuk Aiany i strzela w sokoła i sokół zmienia sie w Aianę. Aiana spada do morza, Klara wygrała.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments